LUCRATOR COMERCIAL - BUCURESTI

BAM BOO - Decoratiuni Interioare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea vanzarilor si administrarea stocului;
- stabilirea, evidenta si controlul produselor;
- consiliaza si ofera solutii pentru cerintele clientilor;
- se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
- mentine un mediu de lucru curat si profesionist pentru el si clienti.

CERINTE

Candidatul ideal ne va demonstra valoarea sa, trecand prin toate etapele de performanta al planului sau de cariera in cadrul Andromede Decor (Vanzator, Casier, Vanzator Confirmat, Sef Tura, Sef de Magazin, Responsabil de Zona)

- abilitati de comunicare, control si organizare;
- persoana dinamica;
- orientare catre client;
- disponibilitatea de a lucra in ture;
- spirit de echipa.

Fondata in 2003, firma Andromede Decor, prin intermediul lantului de magazine de decoratiuni interioare si cadouri Bam Boo, a devenit in scurt timp unul din jucatorii importanti pe piata produselor destinate decorarii interioare si a cadourilor. Magazinele Bam Boo ofera produse pentru toate categoriile de clienti (venituri, situatie sociala, cultura si varsta).

In ultimii ani, reteaua magazinelor Bam Boo s-a extins, in prezent existand 15 astfel de locatii in Bucuresti (6), Timisoara, Iasi , Constanta (2), Pitesti (2), Brasov, Arad, Cluj.