Lucrator Comercial Bucuresti

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consiliaza clientii in magazin
- deservirea amabila si rapida a clientilor
- depozitarea, manipularea si aranjarea produselor in magazin
- mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca
- urmarirea respectarii cerintelor la receptia marfii
- participarea la realizarea inventarelor

CERINTE

- orientarea catre clienti
- capacitate de a lucra cu placere in echipa
- interes in a oferi servicii de calitate
- angajament personal si flexibilitate
- responsabilitate si integritate
- studii medii
- dornic de a acumula noi cunostinte
- dorinta si capacitatea de a avansa

BENEFICII OFERITE

- loc de munca sigur si de viitor intr-o companie de succes
- program de lucru in ture
- se asigura training de specialitate
- salariu motivant
- bonuri de masa
- bonus de performanta lunar
- bune sanse de formare a carierei
- lucrul la standarde de calitate dovedite

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management si strategie, specializata in conducerea proiectelor de schimbare. Actionam in domenii precum performanta proceselor, managementul strategic al resurselor umane, marketing si strategie, excelenta functiei achizitii.
Clientii nostri sunt atat companii multinationale, cat si firme romanesti aflate in plina crestere din domeniul industrial, comert si distributie.

CE CAUTAM PE TERMEN SCURT SI MEDIU:
1. Ingineri proiectanti pentru industria constructoare de masini, cunoscatori de Catia, Autocad, Tribon, SolidWorks, PDS.

2. Profesionisti in domeniul IT (infrastructura, managementul aplicatiei, administrare SAP) pentru dezvoltarea directiilor informatice ale unor importanti clienti ai nostri.

3. Pozitii de middle si top-management. In cadrul misiunilor noastre de consultanta in dezvoltare organizationala, clientii ne solicita recrutarea de manageri pentru a prelua noile structuri organizationale pe care le dezvoltam.

4. Consultanti in management, cu experienta in resurse umane si schimbare organizationala pentru echipele nostre din Bucurest si Cluj-Napoca.