LUCRATOR COMERCIAL

SC INTERHOME DECOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-aprovizionarea cu marfa a rafturilor alocate
-aranjarea produselor pe raft
-amenajarea comerciala a rafturilor functie de evenimente (catalog promotii etc)
-mentinerea aspectului comercial al compartimentului
-asigurarea identificarii si manipularii marfurilor aferente comenzii de client
-mentinerea curateniei si ordinii in spatiul de vanzare, respectiv de depozitare a produselor aferente compartimentului

CERINTE

- persoana responsabila, serioasa, spirit de echipa
- experienta profesionala in vanzari constituie avantaj
- experienta minima in domeniile: materiale de constructii si amenajari interioare, bricolaj, sanitare, gradina, mobilier, electrice constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv corelat cu performantele (salariul fix + bonus lunar )
-perioada de instruire
-posibilitatea dezvoltarii carierei

DESCRIEREA FIRMEI

INTERHOME vine in orasul tau !
Vino alaturi de o echipa profesionista, in plina expansiune! Interhome a intrat pe piata materialelor de constructii din Romania in 2005 cand au fost deschise magazinele din Ploiesti si Timisoara.
Strategia Interhome Romania prevede dezvoltarea unui lant de magazine de suprafata medie, specializate in materiale de constructii, amenajari interioare si exterioare, bricolaj, la nivelul ultimelor standarde europene.
Compania INTERHOME este o organizatie puternica, performanta, dinamica, respectata si apreciata de clienti, furnizori si angajati !
Vino si tu alaturi de echipa INTERHOME ! Facem casa buna!