LUCRATOR COMERCIAL

CITY LINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura servicii de calitate incepand cu preluarea comenzii pana la livrarea acesteia utilizand resursele companiei in mod eficient;
- Prezentarea si promovarea produselor din show room potentialilor clienti;
- Intocmirea documentelor de vanzare necesare;
- Mentinerea curateniei si ordinii in show room.

CERINTE

- Studii medii finalizate;
- Sociabilitate, organizare, spirit de echipa;
- Seriozitate, harnicie, corectitudine, promptitudine si simt de raspundere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa;
- Transport asigurat (Bucuresti ¿ Afumati).

Suntem o companie de consultanta in afaceri, companie romaneasca in plina dezvoltare, care ofera o gama larga de servicii ce au ca target sectorul business. Un colectiv tanar dar de o inalta calificare va sta la dispozitie cu o variata gama de solutii adaptate nevoilor dumneavoastra imobiliare, de dezvoltare, de management, de resurse umane si de marketing.
Clientul nostru, o companie stabila, aflata in plina dezvoltare, importator si distribuitor corpuri iluminat, doreste sa angajeze o persoana dinamica si cu potential pentru postul de Lucrator Comercial din cadrul show room Afumati (Doraly).