LUCRATOR COMERCIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

MODALITATE DE INSCRIERE PENTRU INTERVIU:

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Participa la inventarul lunar;
- Se ingrijeste de estetica spatiului comercial;
- Promoveaza si vinde produsele firmei;
- Incaseaza plati cash sau card;
- Predarea incasarilor zilnice sefului de magazin sau catre banca;
- Respectarea si promovarea programului de fidelizare al clientilor;
- Respectarea politicii firmei in relatiile cu clientii.

CERINTE

- Absolvent studii medii/superioare;
- Experienta minim 1 an pe un post similar (lucrator comercial);
- Cunostinte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel, Outlook);
- Cunostinte bune de limba engleza (nivel conversational).

Candidatul ideal trebuie sa fie un bun comerciant, organizat, amabil, atent, responsabil, corect.

BENEFICII OFERITE

- Salariul mediu NET lunar este de 1300 RON;
- Se ofera bonuri de masa, telefon, bonusuri.
- Program de lucru L-V: 10:00-18:00, S 10:00-14:00.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET: Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, Head Hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE VANZAREA DE ECHIPAMENTE SPORT. Locatia firmei este in sector 2, Bucuresti.