LUCRATOR COMERCIAL

BURGER KING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucratorii comerciali sunt cei mai importanti angajati ai nostri, ei lucrand in restaurantele Burger King si avand contact permanent cu clientii.
De asemenea, ei sunt viitorii manageri pentru urmatoarele restaurante.

CERINTE

- cautam persoane interesate a lucra in cadrul acestui lant de restaurante cu servire rapida.
- apreciem seriozitatea angajatilor nostri, spiritul de echipa, orientarea catre satisfacerea cerintelor clientilor nostri, indrazneala si ambitia de a evolua in cadrul companiei angajatoare.
- candidatul ideal este reprezentat de persoana care doreste sa isi construiasca o cariera in acest sistem si isi foloseste in acest scop resursele de care dispune, chiar daca nu are experienta anterioara in munca!

BENEFICII OFERITE

Se ofera inca de la inceput un pachet salarial complex, motivant; timp de lucru flexibil si alte beneficii.

Burger King este unul dintre cele mai mari lanturi de restaurante cu servire rapida la nivel mondial, cu peste 11.300 de unitati in circa 70 de tari.
Angajam personal pentru dezvololtarea lantului de unitati din Romania. OFERIM LUCRATORILOR DIN SISTEM SANSE FOARTE MARI SI RAPIDE DE PROMOVARE PANA LA NIVEL DE RESTAURANT MANAGEMENT!!!!
Persoanele interesate ne pot contacta la telefon 313 72 93 sau pe fax 313 72 95.