LUCRATOR COMERCIAL

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam LUCRATORI COMERCIALI pentru clientul nostru, LANT NATIONAL DE SUPERMARKETURI.

- Aprovizioneaza raionul cu marfa si verifica prezenta, corectitudinea preturilor si a codurilor de bare;
- Informeaza sefii ierarhici in cazul depasirii termenului de garantie si inlocuieste produsele expirate.
- Propune sefului direct comenzile catre furnizori, pentru marfurile din raionul pe care il deserveste
- Da informatii si ajuta clientii;
- Colaboreaza cu lucratorii comerciali din celelalte departamente.

CERINTE

- Studii medii;
- Atentie la detalii si seriozitate;
- Bune abilitati de organizare;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Experienta pe un post similar - minim 1 an;
- Experienta in raionul legume/fructe constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, integral pe cartea de munca;
- Bonuri de masa;
- Mediu de lucru stimulativ;
- Posibilitati de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul resurselor umane.