LUCRATOR COMERCIAL

DEPOZITUL DE VINURI - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi responsabila cu:
- receptionarea, etichetarea, aranjarea produselor in raft;
- incasarea platilor de la clienti (cash, card);
- intocmirea de facturi;
- prezentarea produselor, consilierea clientilor in magazin.

CERINTE

- minim studii medii finalizate;
- experienta minim un an pe un post similar;
- cunostinte operare pc (Microsoft Office) - nivel mediu;
- cunostinte limba engleza - nivel mediu;
- persoana sociabila, comunicativa, responsabila.

Depozitul De Vinuri (import si distributie de vin) angajeaza pentru magazinul propriu - Vices&More un lucrator comercial.
Magazinul Vice&More este primul magazin din tara produsele expuse sunt 80% internationale. Este situat in cadrul complexului comercial Plaza Romania, oferind clientilor sai o varientate de vinuri si accesorii, o atmosfera calda si primitoare, clientii avand posibilitatea sa se aseze la una dintre mese pentru a degusta un pahar de vin.