Lucrator comercial

OPTICRIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Derularea activitatilor de vanzare produse in centrele de optica sau departament desfacere si oferirea de consultanta clientilor
Derularea activitatilor de gestionare a magazinului sau a depozitului -departament desfacere(receptie marfa, etichetare, verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere , livrare etc)
Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora

CERINTE

Experienta de min 1 an in vanzari si gestiune
Absolvent studii medii/superioare
Cunostinte operare PC
Cunostinte limba engleza - mediu
Excelente abilitati de comunicare
Persoana dinamica, organizata, responsabila
Experienta in domeniul opticii nu este obligatorie, firma asigurand trainingul de specialitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit de atractiv
Posibilitati de promovare
Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
Training-uri profesionale

Compania Opticris, parte a Grupului Cris, este lider de piata in domeniul opticii medicale din Romania. Unic reprezentant in Romania al marcilor de ochelari vedere si soare: Luxottica, Chanel, Bvlgari, Versace, Burberry, Dolce&Gabanna, Prada, Ray Ban, DKNY, Miu Miu, Vogue, Versus, Persol, Byblos.