Lucrator Comercial

BIP Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate si in cadrul categoriei din care acestea fac parte,
- monitorizarea permanenta a calitatii produselor ce sunt implementate in spatiile de vanzare (ambalare si termene de valabilitate)
- contract de raportarea la termen si in conditiile stabilite

CERINTE

BIP Grup recruteaza personal cu o mare disponibilitate pentru program prelungit, dinamic, tiv, orientat catre construirea unei cariere in domeniul marketing & vanzari.

- Puteti trimite un CV pe adresa de e-mail:f.chivu@bipgrup.ro

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Decontarea transportului.

BIP Grup presteaza in prezent serviciul de merchandising pentru Red Bull Romania, Tchibo Romania, Elite, Kraft Foods, Masterfoods, Orkla Foods, Coca Cola, Pepsi, Albalact, L’Oreal, Tuborg, Interbrew etc.
Pentru mai multe detalii vizitati www.bipgrup.ro