LUCRATOR COMERCIAL

SC MINIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Asigur¿ necesarul de marf¿ la raft:
- Aduce marfa din depozit
- Ordoneaz¿ rafturile pe categorii de produsesi pe tipuri de produse
- Expune m¿rfuri într-o manier¿ estetic¿, atr¿g¿toaresi usor accesibile clientilor
- Urm¿reste rafturilesi asigur¿ înc¿rcarea lor cu marf¿ în functie de vânzare
- Compar¿, sorteaz¿si verific¿ marfa
- Supravegheaz¿ rafturile pentru a interveni prompt în cazul unui incident
- Înl¿tur¿ produsele care nu mai corespund din punct de vedere calitativ
- Tine evidenta produselor si semnaleaza, in avans, posibilitatea terminarii stocurilor la anumite produse (in Caietul de comenzi)
- Se ocupa de receptia comenzilor si introducerea facturilor

2. Adapteaz¿ etichetele si afisele în functie de cerintele curente:
- Actualizeaz¿ etichetele în functie de pretul din perioada respectiv¿
- Schimb¿ etichetele pentru acele produse care intr¿ în promotie
- Înlocuieste etichetele deteriorate
- Pozitioneaz¿ etichetele în display-ul raftului pentru fiecare tip de produs în parte
- Înlocuieste afisele din promotia veche cu afisele din noua promotie

CERINTE

- studii medii
- abilitati de comunicare si de negociere
- rezistenta la sarcini repetitive, calm, diplomatie
- capacitate de a se descurca in conditii de stres
- operare PC

BENEFICII OFERITE

- plan de motivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei
- oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat
- programe de dezvoltare a abilitatilor profesionale
- mediu de lucru placut

Miniblu a devenit o marca a copiilor. Miniblu este mai mult decat un magazin, mai mult decat un stil de vestimentatie, mai mult decat articole de ingrijire a copiilor. Miniblu este un curcubeu de emotii si descoperiri utile, e curcubeul Miniblu.