LUCRATOR COMERCIAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza activitatea comerciala a magazinului
- asigura, conform politicii companiei, vanzarea produselor
- coordoneaza achizitiile si gama de produse din segmental alocat
- analizeaza si concepe planul comercial periodic
- urmareste reclamatiile clientilor si le rezolva cu promptitudine
- organizeaza si gestioneaza echipa din subordine

CERINTE

- studii superioare;
- abilitati de coorodonare si management al echipei
- orientare catre cerintele pietei si ale clientului;
- capacitate de comunicare, coordonare si lucru in echipa;
- flexibilitate si responsabilitate profesionala, loialitate;
- cunostinte limba engleza, operare PC – nivel mediu
- 2 ani experienta anterioara in domeniul comercial
- capacitate de efort sustinut

BENEFICII OFERITE

Retea de magazine cu distributie la nivel national in cadrul careia aveti posibilitatea de a lucra intr-un cadru profesional modern, de a beneficia de Instruiri teoretice si practice si de a avansa in cariera intr-o companie in plina ascensiune.