Lucrati in MAREA BRITANIE (nu se cere experienta, cunostinte minime de limba engleza) ca si camerista

KNIGHTSBRIDGE INTERNATIONAL RECRUITMENT RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se ofera posturi de cameriste la hoteluri de 4 si 5 stele in Marea Britanie (in special Londra).
- Contractele sunt pe o perioada de un an de zile (reinoibile)

CERINTE

- Se cauta persoane muncitoare, cinstite si constiincioase, cu atentie la detalii

- NU este necesara experienta in domeniu, intrucat se ofera pregatire de catre angajator

- Cunostinte minime de limba engleza reprezinta un avantaj

- Se accepta si cupluri

Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii de prestari de servicii din Marea Britanie si este specializata in servicii de curatenie in industria hoteliera.

Printre clientii acestei companii se numara lanturile hoteliere Marriot si Holiday Inn.

BENEFICII OFERITE

- Salariul Brut este de £5.73 lire sterline/ora

- Se lucreaza intre 40 si 45 de ore pe saptamana (intr 16-19 camere pe zi, depinzand de hotel si marimea camerei)

- Salariul NET (dupa plata taxelor)/luna este de £910 lire sterline (la 45 de ore pe saptamana, fara a lua in calcul bonusul de productivitate)

- Se ofera bonus de productivitate pentru un numar suplimentar de camere lucrate/zi

- Se ofera cazare pentru primele 3 luni contra cost. Costul este de aproximativ £60 lire sterline pe saptamana care vor fi dedusi din salariul NET.

- Se ofera training gratuit timp de 2 saptamani. Perioada training-ului este considerata ca si timp lucrat si este platit corespunzator.

Knightsbridge International Recruitment is a British owned and managed international recruitment agency, with offices in Romania and Dubai. For the last 5 years we have recruited and placed quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

Knightsbridge International Recruitment Ro SRL is registered with the Romanian Ministry of Labour and its activities conform to the Romanian labour laws. You can feel free to ask to see our registration certificate and recruitment licence at the time of interview.

For more information, please visit our website at www.ki-recruit.com