Logistician

SC MEGA IMAGE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea organizarii si coordonarii activitatilor logistice:
- coordonarea angajatilor impreuna cu Managerul Depozitului
- verificarea programului livrarilor si transportului produselor catre magazine
Urmarirea si evidenta comenzilor, stocurilor, livrarilor de marfa
Supervizarea activitatii in depozit(receptie marfa, inventariere,etc)
Relationarea cu departamentele implicate si cu magazinele
Identificarea si implementarea masurilor de reducere a costurilor de aprovizionare

CERINTE

Absolvent facultate
Lb Engleza la nivel conversational
Experienta anterioara in logistica de minim 1 an
Persoana organizata, analitica, capabila sa ia decizii si sa lucreze cu minima supervizare
Disponibilitate pentru lucrul in ture
MS Office

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv

Mega Image este o companie cunoscuta in retail, parte a grupului Delhaize.
Grupul are peste 140 de ani de experienta in comert si peste 2300 de magazine in 8 tari, pe 3 continente.
Valorile Mega Image sunt: grija pentru oameni, integritate, transparenta, stimulare si rasplatire a performantelor personale / de echipa remarcabile.
Va multumim pentru interesul in compania noastra!