Logistic Sales

INP Quality Trade Rom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza si sustine din |spate| infracstructura dintre Departamentul vanzari si client.
- Asigura informarea corecta si continua asupra clientului din punct de vedere al ofertei , pachetului de produse , plati , program de lucru , bonificatii , vizite etc.
- Analizeaza si prezinta program de lucru al dep vanzari .

CERINTE

- Pregatire universitara obligatorie.
- Cunostinte de operare Microsoft office word excel , power point foarte bune.
- Doua limbi straine , scris vorbit foarte bine.
- Viteza de lucru . Capacitate de lucru la stress.
- Experienta in posturi similare de logistica , asistent vanzari .
- Permis categoria B cu experienta

BENEFICII OFERITE

- Salriul atractiv cu posibilitatea mariri lui functie de rezultatele obtinute. (250euro )
- Bonusuri agreate sub forma de % din targetul de vanzari prestabilit trimestrial.

Reprezentanta si Distribuitor de Consumabile , Accesorii , Scule si Echipamente pentru vopitorii Auto si Industriale.