Logistic Manager Pentru Bucuresti

Winkler Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura coordonarea departamentului logistic si transportului pentru comenzile companiei si selectarea de companii de transport si a unor retele adecvate din punct de vedere al costului.

- Realizeaza analiza calitatii transporturilor, analiza metodelor de ambalare a produselor si supervizeaza depozitarea materialelor intrate in companie.

CERINTE

- Experienta de minim 5 ani intr-o pozitie similara

- Studii superioare tehnice

- Cunostinte de limba engleza

- Cunostinte de operare PC

- Experienta in companii cu profil productie constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie puternica

- Mediu de lucru adecvat

- Sistem de recompensare motivant

Winkler Consult, companie specializata in domeniul Resurselor Umane pentru Transport si Logistica, recruteaza pentru clientuu sai, companii de anvergura internationala, personal calificat