Logistic Assistant

Motoractive SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste seturile finale de inmatriculare/inregistrare si le preda la Logistics Assistant pentru depunere la Serviciul Inmatriculari;
Pastreaza permanent evidenta dosarelor depuse si a documentelor ridicate de la Serviciul Inmatriculari;
Informeaza permanent Registrations Coordinator despre derularea operatiunii de inmatriculare/inregistrare;
Primeste de la Logistics Assistant seturile de documente pentru inmatriculare, inregistrare, radiere vehicule si echipamente;
Se deplaseaza la Serviciul Inmatriculari/Primarie pentru depunerea seturilor de documente pentru inmatriculare, inregistrare, radiere vehicule, echipamente.

CERINTE

experienta in pozitii similare constituie un avantaj;
spirit de echipa, comunicativitate;
cunostinte bune de operare calculator (Word, Excel, mediu WEB);
studiile superioare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv;
Mediu de lucru competitiv;
Training;
Telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de finatare in sistem leasing.