Logistic Assistant

Motoractive SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitati de up-date a bazei de date AMS precum si de arhivarea documentelor in departamentul logistica.
- Primeste de la logistics officer, CIV, talon, Factura, protocol de livrare, polite CASCO si RCA.
- Verifica si opereaza in AMS informatii referitoare la documentele susmentionate iar ulterior le depun la dosarele din arhiva aferente;
- Participa la asigurarea de servicii post-vanzare calitative clientilor.
- Diverse informari catre clienti pe parcursul derularii contractului de leasing.
- Trimite clientilor copii dupa politele de asigurare CASCO si RCA (cand e cazul).
- Preda clientilor pe baza de proces verbal cheia a II a a masinii cand situatia impune.

CERINTE

- Experienta min. 1 an (experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj);
- Studii superioare;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte de limba engleza;
- Atitudine proactiva orientata spre rezultate;
- Ordonat;
- Dinamic;
- Constiincios;
- Cu spiritul responsabilitatii;
- Cu spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv;
- Mediu de lucru competitiv;
- Training;
- Telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de finantare in sistem leasing