LOCURI DE MUNCA IN SUA 2011 DOMENIUL ---AGRICULTURII,VINICATIEI SI HORTICULTURII

Free Select

Job expirat

RESPONSABILITATI

AGICULTURA ,HORTICULTURA - VINIFICATIE ,SILVICULTURA

CERINTE

- studenti la zi sau absolventi a universitatilor agricole ori cu profil agrar, colegiilor agricole, scolilor de profesii agricole;

- cunostintele de limba engleza, nivel conversational;
- pot depunde cv-urile si candidatii care nu au facultate dar fac dovada ca au experienta.

- sa fie sanatosi si apt din punct de vedere fizic;
- Varsta: 20-30ani (dar si pana la 35 de ani maxim dar trebuie sa aibe cunostinte foarte bune in domeniu si o vechime de 3 ani.)

Oferta (bonusuri, beneficii):

Plasament garantat
Durata stagiului: 12 luni
Stipendia - minim 900 $ pe luna, cazarea si alimentatia gratis.

Deasemenea sunt posibile si plasamente cu stipendia oferita de la 7.50 $ - 12.00 $ in functie de specializarea aleasa si experienta stagiarului.
Cazarea si alimentatia, in cazul dat, sunt intretinute de catre stagiar.

Locuri disponibile:
Agriculture-315
Horticulture-350
Equine-156
Enology-450

FREE SELECT - agentie de selectie si plasare de personal, infiintata din dorinta de a oferi clientilor sai servicii de calitate printr-un sistem eficient de selectie, verificare, testare.