Loctiitor Sef Serviciu Mecano-Energetic si Investitii

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inlocuieste sef serviciu.
Coordoneaza si controleaza activitatea personalului din subordine pentru rezolvarea defectelor.
Alte activitati trasate de conducere.

CERINTE

Studii: superioare tehnice
Calculator: Office bine.
Vechime in munca: avantaj.
Limbi straine: engleza mediu.
Permis auto: nu este necesar.

CARACTERISTICI DE PERSONALITATE:
Organizat, ferm, muncitor, bun profesionist, initiativa personala, subordonat.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.
SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

BENEFICII OFERITE

CONDITII ANGAJARE:
Perioada de proba 3 luna.
Program: L-V 8-16.30.
Forma angajare: contract individual de munca cu durata nedeterminata.

SALARIZARE: Salariul net oferit 1200-1500 Ron. Salariul net in perioada de proba 700-900 Ron.

SE OFERA:
Bonuri de masa.
Posibilitati de promovare
ANUNT VALABIL PANA LA 17.02.200

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro