LOCAL KEY ACCOUNT MANAGER

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant al societatii in relatia cu Retelele Locale:
- indeplinirea obiectivelor de vanzare a intregii game de produse a companiei catre clientii startegici;
- dezvoltarea unei relatii profesionale eficiente si durabile cu clientii strategici locali;
- controlul agentilor de vanzari - key account din tara;
- controlul costurilor;
- incasarea debitelor;
- promovarea imaginii companiei.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta minimum 3 ani in vanzari catre Key Account;
- abilitati de comunicare, planificare, organizare;
- limba engleza;
- permis auto categoria B ;
- fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- computer.

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!