LISTING AGENT

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam LISTING AGENT pentru clientul nostru - COMPANIE INTERNATIONALA IN DOMENIUL IMOBILIAR.

Responsabilitati principale:
- identificarea de noi proprietati si proiecte rezidentiale;
- initierea contactelor cu proprietarii;
- oferirea de consultanta catre clienti;
- realizarea targetului de proprietati noi;
- actualizarea bazei de date cu proprietati;
- participarea la programe de training si team-building.

CERINTE

- persoana dinamica, atitudine proactiva;
- abilitati de comunicare si negociere;
- experienta in vanzari constituie avantaj;
- tinuta business;
- limba engleza nivel avansat (scris, vorbit, citit);
- carnet de conducere categoria B;
- dorinta de construi o cariera in domeniul imobiliar.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit de atractiv;
- oportunitati reale de dezvoltare a carierei;
- lucrul intr-o atmosfera competitiva;
- participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie.