Lifequards - Salvamari Aquapark

DACOR PRODEXIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

salvamari pentru un baieti si fete Aquapark in Bahrain:
- supravegherea bazinelor
- indrumarea vizitatorilor.

- contract 6 luni - nu se percepe comision

CERINTE

- minim liceul
- conditie fizica foarte buna, inotator bun
- limba engleza - nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Work permits
- One way fly ticket (from home to Bahrain)
- Airport pickup
- Medical checkup
- Resident permit

- The salary package & other benefits will be as following:
Lifeguards salary depends on qualifications and experience it will be in range of US$1000 (tax free) and lifeguards supervisors US$1200, this also will include:
- Full medical insurance
- Return fly ticket per year
- Transport to and from work
- Two free meals per day
- One day off a week
- GOSI (Social Insurance)

The accommodation will be furnished apartments with approx 2 pax per bedroom and shared kitchen and bathroom.

DACOR PRODEXIM este o companie româneasc¿ având capital privat cu o activitate de peste 10 ani care ofer¿ servicii de consultant¿ în ceea ce priveste alegerea unui loc de munc¿ în str¿in¿tate.
Dorim ca prin cele întreprinse de noi s¿ venim în ajutorul românilor care doresc s¿ se realizeze atât în plan economic/financiar cât si în plan profesional.
Dorim ca prin serviciile de consultant¿ oferite de firma noastr¿ s¿ contribuim la cresterea real¿ a sanselor Dvs. de angajare, atingându-v¿ astfel stilul de viat¿ dorit.