Life Insurance Broker / Unit Manager

Grawe Romania Asigurare S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va invitam sa va alaturati echipei noastre pe pozitia:
BROKER / UNIT MANAGER

Responsabilitati:
-Crearea si coordonarea echipei formata ( recrutare si selectie de personal )
-Pre-training, coaching si mentoring permanent;
-Atingerea target-urilor de vanzari lunare/trimestriale/anuale;
-Activitati organizatorice & administrative.

CERINTE

Abilitati de conducere si comunicare, persuasiune, implicare, atitudine•
pozitiva, dinamic, sociabil;
Atitudine proactiva si orientare catre client;•
Experienta relevanta intr-o pozitie de management in vanzari constituie un•
avantaj;
MS Office, nivel uzual.•

BENEFICII OFERITE

Oferim:
Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup
financiar din Romania;
Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;•
Lucru intr-o echipa tanara si motivata;•
Cursuri de specialitate sustinute de traineri •

DESCRIEREA FIRMEI

Concern financiar-bancar international de origine austriaca