LIDER DE ECHIPE -peste 1000$!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMPANIE Multinationala cauta colaboratori in regim Part Time sau Full Time pentru dezvoltare in BUCURESTI ,PITESTI, PLOIESTI, IASI, TOATE ORASILE.
VARSTA si pregatire nu conteaza,conteaza sa aveti doua calitati:
1) capacitatea de a invata,
2) dorinta de a munci.

PROGRAM FLEXIBIL - peste 1000$/luna.
Definirea obiectivelor si a bugetului departamentului de marketing:
- Cunoasterea si informarea TARII asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
- Evaluarea si analiza pietei pentru recunoasterea celor care se identifica cu oferta companiei.
- Realizarea, implementarea si Coordonarea planurilor si a strategiilor de marketing conform misiunii si strategiei companiei;
- Initierea si Coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti consumatori
- Monitorizarea consumatorilor si deservirea acestora in vederea obtinerii celor mai bune rezultate.
- Specializarea continua in domeniul Nutritiei naturiste( wellness),
- Gestionarea construirii imaginii Companiei si a produselor si serviciilor promovate de aceasta, alaturi de departamentul de dezvoltare, atat pe plan Local cat si International. Detalii si programare la tel.0722826033, 0213309657.

CERINTE

Cerintele noastre de la viitorii colaboratori:
- persoana dinamica, serioasa, motivata, deschisa la informatii noi,
- dorinta de invatare /instruire
- abilitati de comunicare si organizare
- orientare spre rezultate
- abilitati de lucru in echipa
- dorinta de afirmare si castig
- mostenire copiilor cariera dvs.

BENEFICII OFERITE

- Training de perfectionare gratuit, sustinere profesionala in desfasurarea activitatii;
- posibilitatea desfasurarii unei cariere de succes intr-o companie de renume;
- lucrul intr-o echipa dinamica;

Pachet motivant de avantaje:
- venituri peste medie cu potential nelimitat
- traininguri internationale in vederea specializarii in domeniu