LIDER AVON

AvonCosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana ambitioasa , iti place sa cunosti oameni noi si sa ai afacerea ta , atunci esti profilul de Lider pe care Avon il promoveaza.

In Avon liderii sunt recompensati nu doar ca recomanda cu succes produsele noastre dar si ca recruteaza, instruiesc si ii dezvolta pe ceilalti sa faca ceea ce fac liderii.
Atentie , locurile sunt limitate dar posibilitatea de avansare este nelimitata...si depinde doar de tine. Vino in echipa noastra!
Viitorul iti surade!

CERINTE

Persoane ambitioase, serioase si comunicative.

BENEFICII OFERITE

Participi la numeroase competitii la care poti castiga premii, produse cadou, excursii in straintate si multe altele
- Iti poti forma propria echipa avand astfel un mediu de lucru placut
- Beneficiezi suport si instruire, dar si de materiale necesare in afacere
- Vei beneficia de onorariu in functie de modul in care iti vei dezvolta echipa
- Ai posibilitatea sa-ti controlezi in fiecare moment afacerea prin pagina personala de internet
- Ai libertatea de ati alege propriul program de lucru
- Ai posibilitatea de a-ti construii o cariera in cadrul unei companii multinationale

DESCRIEREA FIRMEI

Lider de piata in vanzarea directa a produselor cosmetice.