LIBRAR

SC Libraria Dalles SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea clientilor in procesul de vanzare;
- receptia si expunerea cartilor;
- indeplinirea target-ului de vanzare;
- respectarea procedurilor de lucru;

CERINTE

- studii medii sau studii superioare (in curs sau finalizate);
- orientare spre consilierea clientului iubitor de cultura
- reprezinta un avantaj experienta in vanzarea cartilor;
- corectitudine, seriozitate si responsabilitate
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- munca intr-o echipa tanara, dinamica, prietenoasa
- program flexibil
- beneficiaza de program de integrare cu durata de o luna
- salariu de incadrare 750 ron net + 10% bonus pentru indeplinire targhet + tichete de masa + alte beneficii
- sanse reale de promovare in cadrul firmei si al grupului RTC

Libraria Dalles reprezinta etalonul cititorilor in ceea ce priveste noutatile editoriale cu peste 20.000 de titluri distincte, harti, fotografii cat si carti rare de anticariat. Aceasta ilustreaza varietatea si cantitatea de care se pot bucura clientii. Oferta bogata incanta orice iubitor de cultura, incluzand si CD-uri muzicale, soft educational si casete video cu filme romanesti si straine.
Libraria Dalles este cea mai buna alegere pentru o portie consistenta de cultura de buna calitate.