Legal Counselor Assistant

Smartree Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:Consultanta juridica si redactare acte

CERINTE

Experienta anterioara minim 1 an;
Cunostinte de specialitate: dreptul muncii, civil, comercial, contraventional,fiscal, penal;
Limbaj de specialitate si termeni juridici in limba engleza;
Creativitate, capaciatate de analiza si sinteza;
Punctual,dedicat profesiei;
Cunostinte avansate PC (Microsoft Office).

DESCRIEREA FIRMEI

SMARTREE este liderul pietei de profil in Romania!
Smartree Romania este o companie de externalizare a serviciilor de salarizare si administrare de personal, cu 9 ani de experienta in domeniu!
Smartree proceseaza anual 600.000 de angajati, avand 120 de clienti, majoritatea companii multinationale, si acoperind intregul teritoriu al tarii prin punctele de lucru din Bucuresti, Brasov, Pitesti, Timisoara si Constanta.
In plus, exista francize in Bucuresti, Constanta, Cluj.
SMARTREE inseamna ‘Business Class Services’!
Ceea ce defineste Smartree este calitatea exceptionala a serviciilor, atitudinea atenta si receptiva a angajatilor, competententa, responsabilitatea si relationarea placuta cu clientul.
Astfel, Smartree a reusit sa devina partenerul preferat al unora dintre cele mai de succes companii de pe piata romaneasca si internationala.

Smartree este singurul partener ADP (Automatic Data Processing) din Romania si raspunde de toate activitatile intreprinse pentru clientii din portofoliul ADP, de pe acest teritoriu