LEGAL ASSISTANT

SAY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea/redactarea diverselor cereri in materie juridica;
- Reprezentarea societatii in fata Registrului Comertului pentru sustinerea diverselor cereri de inregistrare a modificarilor Altului Constitutiv.

CERINTE

- Licentiat in Drept;
- Minim 1 an experienta – constituie avantaj;
- Cunostinte de drept comercial;
- Cunostinte riguroase de legislatie;
- Sa fie familiarizat cu diversele tipuri de contracte comerciale si sa poata extrage elementele esentiale privind obligatiile contractuale;
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
- Limba engleza - nivel mediu
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Dinamism si orientare catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu profesionist, competitiv si dinamic;
- Pachet salarial motivant.

Say este marca a companiei MCS Communications, parte a grupului israelian Milomor Trade & Communication.

Obiectul de activitate al magazinelor Say este comercializarea cu amanuntul a produselor, accesoriilor si serviciilor din sfera telefoniei mobile, televiziunii digitale, foto, IT si multimedia.

In prezent avem 70 magazine operationale localizate in cadrul unor centre comerciale, galerii comerciale sau mall-uri.

Pentru mai multe detalii acceseaza www.say-shops.ro