LECTOR - TRAINER

TOP QUALITY MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii
- Organizarea cursurilor/training-urilor sustinute
- Sustinerea cursurilor
- Evaluare

CERINTE

1. Studii superioare.
2. Experienta in domeniul invatamantului pentru adulti.
3. Posibilitatea de a sustine cursuri si in afara Bucurestiului.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, comision, alte dupa caz.

TOP QUALITY MANAGEMENT (www.cursuriautorizate.ro), furnizor autorizat de programe de formare pentru adulti, cu un sistem de management al calitatii certificat conform ISO 9001, organizeaza cursuri open, la distanta si la cerere pentru ocupatiile: MANAGER PROIECT, MANAGER RESURSE UMANE, FORMATOR, AUDITOR CALITATE - MEDIU, MANAGER MEDIU si MANAGEMENT GENERAL competente comune tuturor ocupatiilor.
Cursurile sunt autorizate CNFPA si se vor finaliza cu certificat de absolvire recunoscut de Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse si Ministerul Educatiei si Cercetarii. Cursurile de specizlizare pentru ocupatiile MANAGER PROIECT si FORMATOR TRAIN THE TRAINER, sunt autorizate si de catre TUV THURINGEN e.V.