Leasing Field Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Leasing Field Managerul trebuie sa aiba cunostiinte financiare solide si experienta in domeniul finantarilor tip leasing. Acest fapt inseamna achizitia de clienti noi, incheierea de contracte de leasing, inclusiv recuperarea debitelor sau a obiectelor de leasing.

CERINTE

Candidatul ideal:
 Studii superioare (preferabil cu caracter economic)
 Experienta in ceea ce priveste aspectele operationale in domeniul leasing-ului vor fi considerate un avantaj
 Experienta in domeniul afacerilor cu echipamente mobile in domeniul constructiilor sau transporturilor este de asemenea considerata un avantaj
 Permisul auto pentru camioane cu remorca (categoria CE) este considerat un avantaj
 Limba germana: scris, citit, vorbit – nivel avansat
 Capacitatea de a lucra individual
 Persoana de incredere si cu autoritate
 Reputatie buna in domeniul afacerilor
 Disponibilitate pentru calatorii in interes de serviciu

In cazul in care considerati ca sunteti persoana potrivita pentru acest post, trimiteti CV-ul Dvs. impreuna cu o scrisoare de intentie in limba germana alaturi de copii ale celor mai importante documente care va atesta calificarea

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru ofera:
 Mediu de lucru placut intr-o companie austriaca de succes
 Contract de munca pe termen lung
 Salariu fix si comision (conditiile vor fi stabilite intre parti)
 Masina de serviciu, clasa medie care poate fi folosita si in interes personal