Lacatusi-Montatori/Alpinisti pentru hipermarketuri

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania activeaza in domeniul amenajarilor interioare si realizeaza lucrari diverse: instalare rafturi metalice, semnalistica, reclame suspendate, mobilier lemn sau metal, sisteme acces clienti etc.

CERINTE

Experienta in domeniu si pe o pozitie similara reprezinta avantaj- Lacatus-montator, montatori mobilier, sudori, alpinisti, policalificati si necalificati;
Persoane orientate spre rezultate si dezvoltare profesionala;
Abilitati tehnice;
Disponibilitate la deplasari in tara si ocazional in afara tarii.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu corelat cu experienta;
Ore suplimentare platite;
Transport+cazare+diurna in deplasare;
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionsit- clienti internationali;
Traininguri oferite de firma pentru cei fara experienta;

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.