Lacatus Montator / Sudor / Tamplar - reamenajari spatii comerciale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reamenajari spatii comerciale, hipermarketuri si cladiri de birouri in tara si in afara tarii.

CERINTE

Experienţă în domeniu reprezinta avantaj- lacatus, montator mobila si accesorii, montator gresie/faianta, sudor, tamplar etc.;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Disponibilitate la deplasari frecvente si la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu experienta profesionala (1700-2000 lei net);
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Transport, cazare + diurna asigurata in deplasari;
Mediu de lucru competitiv, profesionist- clienti internationali.

Detalii: 0737 163 162
email: cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.