LACATUS MONTAJ PANOURI PUBLICITARE

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montaj panouri publicitare ( LUCRU LA INALTIME)

CERINTE

Studii Medii/Scoala profesionala/Scoala generala
Cunostinte profesionale:
Desen tehnic, citire desene executie si desene de ansamblu
Experienta min 1 an in activitati de lacatuserie, premontaje sau montaje finale
Abilitati tehnice
- Profil candidat:
Persoana muncitoare, dinamica, responsabila
Persoana dornica sa lucreze pe o perioada indelungata de timp intr-o companie in plina dezvoltare
Stare de sanatate foarte buna
Rezistenta la efort fizic sustinut

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: 08.00 – 16.30 cu pauza de masa 30 min
Orele suplimentare se recompenseaza conform prevederilor legale
Salariul de baza motivant + ore manopera
Stabilitate a locului de munca si mediu de lucru profesionist
Posibilitati reale de instruire si promovare pentru angajatii care vor dovedi seriozitate in realizarea sarcinilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management