LACATUS MECANIC, SUDOR, ELECTRICIAN AUTOMATIST

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lacatus mecanic montator:
- Executa și monteaza dispozitive și masini speciale, respectand documentatia de executie
(desenul tehnic);
- Prelucrare prin operatii simple de gaurire, filetare, ajustare, etansare;
- Operatii de montaj mecanic si hidraulic.

Electrician montator dulapuri electrice:
- Execuția sistemelor de comandă pentru diferite modele;
- Cablarea instalațiilor electrice după desen și scheme electrice.

Sudor:
- Electric, MIG-MAG, WIG-TIG.

CERINTE

- Studii medii;
- Cunoștințe bune de citire și interpretare desen tehnic;
- Persoana atenta la detalii, corecta, dinamica, disciplinata, organizata, spirit de lucru in
echipa;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, bonuri de masa, plata orelor suplimentare.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.