Lacatus mecanic, Cod N LM

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea si reparatia utilajelor si echipamentelor firmei;
Executarea tuturor lucrarilor repartizate de seful de echipa;
Cunoasterea caracteristicilor tehnice ale utilajelor.

CERINTE

Nimble Consulting recruteaza pentru compania client, lider in echipamente service-uri auto, porti si pavaje industriale, pozitia de Lacatus-Mecanic.

Studii de specialitate( scoli profesionale sau studii liceale -mecanice, electrice, hidraulice);
Disponibilitate de deplasare mai mult de 60% din timpul de lucru;
Persoana activa, dinamica, serioasa, dornica de munca in mediu placut.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.