LACATUS MECANIC

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasurare activitati / operatiuni de premontaj si montaj final;
- Ambalare produse executate
- Pregatirea comenzilor pentru livrare

CERINTE

Studii Medii/Scoala profesionala/Scoala generala
Cunostinte profesionale:
o Desen tehnic, citire desene executie si desene de ansamblu
o Experienta min 1 an in activitati de lacatuserie, premontaje sau montaje finale
o Abilitati tehnice
Profil candidat:
o Persoana muncitoare, dinamica, responsabila
o Persoana dornica sa lucreze pe o perioada indelungata de timp intr-o companie in plina dezvoltare
o Stare de sanatate foarte buna
Rezistenta la efort fizic sustinut

BENEFICII OFERITE

Salariu net 1400 RON cu brutul aferent pe cartea de munca + ore manopera + ore suplimentare
Program de lucru: 08.00 – 16.30 cu pauza de masa 30 min
Orele suplimentare se recompenseaza conform prevederilor legale
Salariul de baza motivant
Stabilitate a locului de munca si mediu de lucru profesionist
Posibilitati reale de instruire si promovare pentru angajatii care vor dovedi seriozitate in realizarea sarcinilor.

Asteptam CV-urile Dvs. si la e-mail ioana.voicu@romaxconsulting.ro ; informatii suplimentare la tel mobil 0745.17.85.81.
Numai persoanele selectate vor fi contactate.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management