LABOTANT CTC

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea operatiunilor de control si analiza pentru respectarea documentatiei tehnice/tehnologice si a fiselor de fabricatie operatiilor pe fluxul de fabricatie;
Propunere de imbunatatire a documentatiilor tehnice de produse in concordanta cu rezultatele obtinute in inspectia interfazica si finala a produselor fabricate;
Raportarea abaterilor de calitate sesizate si restrictionarea pe flux a pruselor cu neconformitati;
Raportarea situatiei rebuturilor, remanierilor, produselor declasate, derogarilor;

CERINTE

- Studii medii tehnice ¿ chimie;
- Experienta min 3 ani in productie/control de calitate pe flux ¿ laborant;
- Cunostinte tehnice si operationale ale controlului de calitate;
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Cunostinte limba engleza - avantaj.

Abilitati:
- Comunicare si lucru in echipa;
- Capacitate de analiza, nivel asumare responsabilitate;
- Initiativa si orientare pe rezultate, proactiv;
- Constiincios, loial si corect.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala
- Instruire la standarde tehnologice nivel europen
Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru este o importanta companie multinationala producatoare de lacuri si vopsele, a carei strategie de dezvoltare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.