KINETOTERAPEUT / TERAPEUT MASEUR

Medasso Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conduce programul de recuperare conform obiectivelor si metodelor stabilite de medicul specialist (terapie manuala -masaj terapeutic- si kinetoterapie).
- Respectarea programului de lucru si a programarilor.
- Activitatea se va desfasura la punctul de lucru al firmei.
- Implicare in activitati complementare.

CERINTE

- Studii de specialitate: absolvent Kinetoterapie, diploma recunoscuta de Ministerul Muncii / absolvent curs masaj acreditat.
- Disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru. Toate metodele de lucru si procedurile se vor invata in cadrul clinicii sub supravegherea specialistilor.
- Aspect ingrijit si agreabil.
- Seriozitate, abilitati de comunicare si capacitate de a relationa cu clientela.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva in functie de aptitudini si implicare.
- Bonusuri acordate in functie de activitate.
- Acces la metode de reabilitare si tehnologie ultra-moderna.
- Loc de munca permanent.
- Training de specialitate in mod constant.

Medasso Recuperare Sportivi este un cabinet de recuperare medicala privat, cu circuit inchis, dotat cu echipamente de ultima generatie precum si cu protocoale de recuperare medicala individuale.