KEY ACCOUNTS MANAGER : GENCO TRADE

Genco

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managementul relatiilor cu clientii cheie ;
- Vanzarea si promovarea produselor companiei in concordanta cu obiectivele stabilite ;
- Negocierea contractelor de vanzare (cantitate, discount, termene de plata etc) ;
- Identificarea si prospectarea pietei pentru noi clienti ;
- Colaborarea cu Directorii de Produs in vederea stabilirii comenzilor ;
- Rapoarte specifice Departamentului (privind volumul tranzactiilor si cel al cheltuielilor, rapoarte de analiza a competitiei -activitate si produse analizand permanent feed-back-ul vis-¿-vis de vanzari)

CERINTE

- Studii superioare finalizate si cel putin 2 ani experienta relevanta in vanzari
- Foarte bune abilitati de negociere, organizare, comunicare, atitudine de Customer service corespunzatoare, initiativa
- Disponibilitate de a calatori si de adaptare la un program flexibil
- Fluenta in limba engleza, cunostinte operare PC, permis conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv si un mediu de lucru dinamic
Compania ofera un pachet salarial atractiv, un mediu de lucru motivant, dinamic .
Daca sunteti interesat de o cariera in cadrul GENCO va rugam sa trimiteti CV-ul insotit de o fotografie si scrisoare de intentie prin intermediul myjob

GENCO TRADE este distribuitor exclusiv pentru gama de produse electronice si electrocasnice a unor producatori de renume mondial ca SAMSUNG, GENERAL ELECTRIC, SCARLETT, DeLonghi- CLIMAVENETA si a brand-ului propriu FOURLIS. Totodata este francizor pentru lantul de magazine INTERSPORT