KEY ACCOUNT - TRANSPORTURI INTERNATIONALE

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea potentialilor clienti
- prezentarea firmei si a serviciilor de transport
- stabilirea de intalniri (in Bucuresti si in tara)
- participa la negocierea contractelor si a bunei lor derulari
- monitorizarea concurentei pe piata transporturilor
- mentinerea unei bune relatii cu clientii
- alte activitati de marketing si vanzari

CERINTE

- engleza nivel avansat
- carnet de conducere cat. B (minim 1 an)
- experienta pe un post asemanator minim 1 an
- bun cunoscator al limbajului de specialitate din domeniul transporturilor rutiere, al documentelor necesare transporturilor internationale(UE si non UE)
- cunostinte PC: Microsoft Office, Internet
- persoana organizat, atenta la detalii, spirit de
competitie dezvoltat

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru specific unei companii multinationale
- bonuri de masa
- transportul zilnic asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro