Key Account - solutii software

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea de solutii interactive pentru administratia publica si clienti din sectorul privat
- initierea si coordonarea relatiei cu clientii
- implicare in promovarea si vanzarea produselor companiei
- obtinerea de informatii despre piata pentru imbunatirea strategiei de vanzari in cadrul companiei
- elaborarea de rapoarte de vanzare
- sustinerea de prezentari in vederea promovarii produselor
- urmarirea derularii contractului si oferirea de suport permanent clientilor
- participarea la sedintele derulate in cadrul departamentului de vanzari al companiei

CERINTE

- experienta in vanzari B2B minim 2 ani
- atitudine proactiva, dinamism, spontaneitate
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- abilitati de organizare
- permis de conducere, categoria B
- cunostinte IT
- limba Engleza- conversational
- persoana empatica si asertiva
- cunoasterea pietei IT
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- autoturism de serviciu
- laptop, telefon mobil
- training-uri de vanzari
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, alaturi de o echipa de profesionisti
- coaching permanent

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in Resurse Umane