Key Account & Sales Representative

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti

Dezvoltarea portofoliului de clienti

Prezentarea ofertei serviciilor si bugetelor estimative catre clienti

Posibilitatea dezvoltarii carierei

Atingerea obiectivelor de vanzari si respectarea politicii comerciale a companiei

Initierea, dezvoltarea, finalizarea procesului de vanzare si urmarirea incasarilor de la clienti

CERINTE

Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si negociere

Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor

Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme

Atitudine proactiva, orientare catre nevoile clientului

Spirit intreprinzator

Aspect fizic ingrijit si placut

Experienta in media reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala se va negocia in urma interviului;

Bonusuri semnificative in functie de realizari.

Furnizor de TOP în domeniul multiplicarii si personalizarii discurilor optice CD, DVD, Mini CD, Business Card, Shape CD, Aromatic CD, gama completa ambalaje. Tipar offset si digital.