Key Account Reprezentative

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective
- realizarea targetului de vanzare alocat
- marirea numarului de clienti noi
Activitati
- vizite la clienti si prezentare (cu mostre) de produse si servicii
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii potentiali
- identifica noi clienti potentiali pe piata
- isi planifica si organizeaza activitatea de vanzare
- face rapoarte zilnice de activitate
- invata produsele, beneficiile si caracteristicile acestora

CERINTE

- sa aiba experienta in relatia cu clientii mari, key account
- sa doreasca sa lucreze intr-un mediu profesional si dinamic
- sa aiba bune abilitati de comunicare
- sa aiba feeling comercial, open-minded
- sa fie o persoana foarte organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
- posibilitatea consolidarii unei cariere in domeniu
- masina si telefon de serviciu
- pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR DE PAPETARIE SI BIROTICA