Key Account Reprezentative

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea obiectivelor individuale precum si pe cele ale echipei din care face parte;
- largirea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- informarea asupra politicilor concurentei;
- mobilizarea clientilor in scopul respectarii termenelor de plata de catre acestia;

CERINTE

- experienta in relatia cu clientii mari, key account;
- bune abilitati de planificare, comunicare, negociere;
- persoana organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- traininguri de specialitate periodice;
- salariu fix, masina, bonusuri periodice.

Inca din 1993, oferim clientilor nostri cele mai bune solutii pentru birou. De-a lungul anilor, echipa noastra de vanzari a stabilit cu clientii relatii de succes bazate pe personalizare, excelenta si anticipare. Ai acum sansa sa ni te alaturi!