Key Account Reprezentative

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective:
- realizarea targetului de vanzare alocat;
- marirea numarului de clienti noi.
Activitati:
- vizite la clienti si prezentare (cu mostre) de produse si servicii;
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii potentiali;
- identifica noi clienti potentiali pe piata;
- isi planifica si organizeaza activitatea de vanzare;
- face rapoarte zilnice de activitate;
- invata produsele, beneficiile si caracteristicile acestora.

CERINTE

- experienta in relatia cu clientii mari, key account;
- bune abilitati de planificare, comunicare, negociere;
- persoana organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- traininguri de specialitate periodice;
- pachet salarial motivant, masina, telefon, tichete de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR DE PAPETARIE SI BIROTICA