Key Account Representative

NET Rom Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor in aria atribuita;
- urmarirea si realizarea unui target de vanzari lunar;
- implementarea strategiilor de vanzari si de marketing;
- culegere si raportare de informatii legate de concurenta;
- Trimiteti Cv-ul la adresa: office [at] netromania.ro.

CERINTE

-studii superioare ( cursurile de vanzari reprezinta un avantaj );
- minim 1 an vechime in domeniul vanzarilor;
- aptitudini de comunicare si negociere;
- spirit de echipa, dinamism si initiativa;

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea dezvoltarii unei cariere;
- mediul de lucru profesional alaturi de o echipa tanara;
- pachet salarial atractiv;
- laptop si telefon de serviciu;

NET ROM BUSINESS are 9 ani experienta in afacerile pe Internet, avand peste 750 de site-uri lansate. Echipa noastra este apta sa dezvolte solutii web profesionale, activitati de promovare pe web, proiecte tip e-commerce pentru partenerii locali si straini.