KEY ACCOUNT PENTRU FIRMELE DE INSTALATII

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vinde produse si echipamente Romstal din gama hidro-termo-sanitare/electrice conforma target-ului lunar
- asigura consultanta tehnica clientilor Romstal, persoane fizice si juridice
- prezinta si discuta oferta tehnica specifica
- se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)
- intretine relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora

CERINTE

-Studii Superioare Tehnice (de preferat Facultatea de Instalatii sau Energetica)
-Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
-Experienta in vanzarea echipamentelor hidro-termo-sanitare, min.1,5 ani
-Dinamism, interes pentru deplasari
-Cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Autoturism de serviciu, telefon
-Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea de echipamente, accesorii si piese de schimb pentru instalatii sanitare, termice si de climatizare, aparate si dispozitive electrice, gresie si faianta. Lider de piata in domeniu, Romstal fiinteaza de peste 11 ani si are in prezent peste 900 de angajati.