Key Account Manager / Project Manager – portelan, ceramica, textile

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza strategia comerciala si de vanzari pentru gama de produse pe care o coordoneaza - portelan, ceramica, textile, in concordanta cu obiectivele stabilite de managementul companiei.
- Organizeaza activitatea de vanzari, marketing
- Dezvolta si implementeaza strategia de promovare pentru gama de produse pe care o coordoneaza
- Planifica activitatea de vanzare si urmareste atingerea obiectivelor pentru gama de produse pe care o coordoneaza
- Negociaza si incheie contracte de vanzari
- Dezvolta baza de clienti ai companiei pentru gama de produse pe care o coordoneaza

CERINTE

- Experienta obligatorie in vanzare si distributie produse portelan, ceramica, textile
- Cunoasterea foarte buna a pietei de portelan, ceramica, textile
- Experienta relevanta si demonstrabila in lucru cu retelele internationale de hipermarketuri
- Bune abilitati de vanzare si negociere, bune abilitati de comunicare si coordonare
- Corectitudine, flexibilitate, capacitate decizionala
- Angajament, determinare si motivatie ridicata de a reusi
- Persoana serioasa, perseverenta, dinamica

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Conditii moderne de lucru