Key Account Manager - Lacuri si Vopsele

SC HR SERVICES & SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata pentru pozitia de Key Account Manager va avea urmatoarele responsabilitati:
- Promovarea produselor din portofoliu (vopsele lichide si vopsele pulberi) catre clienti industriali;
- Prospectarea pietei si crearea unui portofoliu de clienti;
- Intocmirea si prezentarea ofertelor comerciale;
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Urmarirea livrarilor si a incasarilor;
- Realizarea obiectivelor de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta de minim 2 ani in vanzarea de vopsele catre clienti industriali (vanzari Business to Business);
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Cunostinte PC (pachetul MS Office);
- Orientare catre client;
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru ofera:
- Salariu lunar fix negociabil + comision din vanzari;
- Telefon mobil, laptop, masina de serviciu;
- Bonus anual;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Fondata in anul 2004, HR SERVICES&SOLUTIONS este o companie care ofera servicii de recrutare si selectie de personal, precum si servicii de executive search, caracterizate prin integritate si confidentialitate depline.

Cheia succesului nostru consta in evaluarea corecta a nevoilor partenerilor nostri si identificarea talentelor de top. Noi cautam lideri care sunt vizionari si care pot conduce oamenii cu pasiune.